1. Anasayfa
 2. Güncel Siyaset

HUUUUUU! CEZAEVLERİNDEN HABER VAR!


552

Mehtap Yılmaz

Saat 01:05…

 “Cezaevlerinden haber var” tagı Twitter gündeminde tam 7. Sırada… An itibarıyla 98,3 B twit var!

Selahattin Demirtaş serbest bırakılsın…

Aktivist ambalajlı PKK militanları serbest bırakılsın…

Gazeteci kamuflajlı dış istihbarat servislerinin “ajanları” serbest bırakılsın…

HDP’liler serbest bırakılsın…

KHK’lı teröristler serbest bırakılsın…

Savcı şehit eden DHKP-C’liler serbest bırakılsın…

Osman Kavala serbest bırakılsın…

Düşünce suçluları serbest bırakılsın…

Ama bu organize özgürlükçülerden cezaevlerindeki 28 Şubat mağdurları için çıt ses yok!

Ama FETÖ’nün “Ergenekon” operasyonuyla içeride unutulan ordu mensupları için çıt ses yok!

Ama apaçık masum oldukları halde içeride çürüyen bir kısım Sivas mağdurları için çıt ses yok!

Özgürlük bir tek FETÖ PKK’ya münhasır bir değer sanki…

Vaktiyle Sezgin Tanrıkulu “Siha’lar piknik yapan sivilleri öldürüyor” dememiş miydi? Sonra o siviller PKK militanları çıkmamış mıydı?

Şimdi de çıkmış Selahattin Demirtaş’ın, Osman Kavala’nın, sözde düşünce suçlusu gazetecilerin, KHK’lıların, içerideki hâkim ve savcıların tutukluluk hallerine isyan ediyor!

Hani çok özgürlükçü ya! İnsan hakları savunucusu ya! Düşünce özgürlüğünü savunuyor ya!

Aynı Sezgin Tanrıkulu, ağabeyi Vildan Tanrıkulu’nun “subay şehit ettiğini” ortaya çıkardım diye bana dava üstüne dava açıyor! Tazminat kopartıyor!

Uyanık İngiliz Temel, bana 2900 TL’lik tazminat davası açıyor ki temyize gidemeyeyim. (3000 TL’nin altında açılan davalarda temyize gidilemiyor.) Parayı koparınca da Millî Gazete’nin Genel Yayın yönetmenini eski gazetemin televizyonuna çıkarak ağız dolusu hakaret ediyor!

Gezi Kalkışması’nda, TV ekranlarında vandallara revir olarak tahsis edildiği gösterilen Divan Otel olayından ötürü eleştirdiğim için Koç Holding eski gazetemden ve benden yüklü tazminatlar alıyor!

Deşifre ettiğim, (mahkemeye üst düzey şahitler sunarak iddiamı kanıtladığım) 18 üniversiteden sorumlu tutuklu FETÖ imamı Ramazan Saygıcı benden tazminat koparıyor!

Sümüklü Feto, bana dava üstüne dava açıyor! Evime haciz koyduruyor! 15 Temmuz’dan aylar sonra evime koydurduğu haczi zar zor kaldırabildiğime gazete avukatlarım da şahittir. Sümüklü Feto Gülen’in hakkımdaki icra takibi hala devam ediyor!

FETÖ’cü KHK’lılara, DHKP-C militanına özgürlük isteyen CHP var ya… İşte o CHP’li Gamze İlgezdi, beni otelimden üstelik kaburgalarım kırıkken, yani ağrılar içerisinde ve komadayken polis zoruyla gözaltına aldırıyor!

FETÖ’cülere sahip çıkan, “PKK’lı Sakine Cansız’ı terörist olarak görmüyorum” diyen Canan Kaftancıoğlu için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çatan Temel Karamollaoğlu, beni ve oğlumu Millî Gazete manşetinden hedef gösteriyor. Hatta genel yayın yönetmeni Mustafa Kurdaş’ı eski gazetemin ekranına çıkartarak ağız dolusu hakaret ettiriyor!

FETÖ’cü KHK’lılar için cüppemi giyerim diyen Bülent Arınç, darbecilere karşı, PKK’lılara karşı dava açmayan Bülent Arınç, bana dava açıyor! Ev adresimi soruşturuyor!

Biz devletimize, liderimize, milletimize, askerimize, polisimize karşı savaş açanlarla mücadele etmemizin bedelini öderken, her mecrada en alçak şekilde linç edilirken, ha şu sözde özgürlükçülerden, DHKP-C, PKK fedailiği yapan siyasetçilerden, tutuklu Gezi Vandallarını Cumhurbaşkanlığı yetkisini kullanarak salıveren İngiliz Şövalyesi Abdullah Gül’den, (sokak ortasında fuhuş yapan LGBT’lilere dahi sahip çıkan) sözde kadın hakları savunucularından çıt ses çıkmıyor!

Demek ki neymiş?

Bunların özgürlükçülüğü sadece kendilerineymiş!

15 Temmuz öncesi cezaevlerinde ciddi bir FETÖ kadrolaşması vardı! Emin olun KHK’lı içlik koklayıcılarının da PKK’lıların da keyifleri son derece yerinde!

Emin olun olan devletinden yana, milletinden yana duranlara oluyor! Bedel ödeyenler, FETÖ PKK’ya karşı en netameli günlerde devleti için fisebilillah mücadele edenlere oluyor!

Reaksiyonlarınız
 • 0
  emoji-1
  Emoji
 • 0
  emoji-2
  Emoji
 • 0
  emoji-3
  Emoji

Gazeteci, yazar, eleştirmen...

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (552)

Popüler Yorumlar
 1. buy accutane pill buy generic zithromax 500mg azithromycin 500mg price

 2. atorvastatin usa buy atorvastatin without a prescription buy lisinopril 2.5mg generic

Yapılan Yorumlar
 1. firefox火狐浏览器官网:https://cn-firefox.org pnnGftciE3

 2. buy atorvastatin pills – nebivolol order purchase nebivolol online

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir