1. Anasayfa
 2. Güncel Siyaset

CHP’LİLERİN, DHKP-C’LİLERİN VİLLA SEVDASI!

CHP’LİLERİN, DHKP-C’LİLERİN VİLLA SEVDASI!
1396

MEHTAP YILMAZ

 

Çavbella Değil, “Villalar, Villalar! Milyonlar, milyonlar!”

Şu cezavelerinde açlık grevi yapan DHKP-C’li gençlerin çektiği cefaya bakıyorum, bir de sahada onlar üzerinden siyaset yapanların sefasına!

Bizdeki solculuk da solcular da dünyadakine benzemez! Öyle fakir fukara edebiyatı yaptıklarına aldanmayın! Bizdeki sol ambalajlılar, gerçekte kapitalistlerin önde gidenidir çünkü!

Ezilenlerin, işçi sınıfının üzerine basa basa milyon dolarlar, rezidanslar, villalar biriktirirler! Gözleri asla doymaz! Vahşi bir biçimde aç gözlüdürler! Bu yüzden öyle sol yumruklarını havaya kaldırmalarına, “Çav bella” söyleyerek devrimci geçinmelerine bakmayın sakın!

Bunların dini imanı paradır! Bu yazımda aynen bunu kanıtlayacağım!

Yeri gelmişken… Bizim Turkish solculara bir önerim var!

Ne o öyle elin çav bellası falan?

Buyurun size mis gibi hem de milli “Villalar” uyarlaması! Sol eylemlerinizde veya DHKP-C’nin cezaevlerinde infaz ettirdiği gençlere ağıt yakarken bu türküyü söyleyin!

“Ay akşamdan ışıktır

Villalar, villalar

Yüküm milyon dolardır

Diloy diloy villalar!”

Nasıl?

Bizdeki kapitalist solculara çok yakışır değil mi?

“Yahu niye yakışır, ona gel” diyeceksiniz…

E gelelim madem…

Sene, 2010… Buyurun size solun sürekli yenilen adamı Kılıçdaroğlu! Başbakan olursa, her zaman halka hesap vereceğini söyleyerek, “Havuzlu villalarda oturmayacağım. Ne ben zenginleşeceğim ne de çocuklarım zenginleşecek” demişti.

Sonra havuzlu lüks villaları olduğu ortaya çıktı. Üstelik Ürkmez’deki, birinci derece sit bölgesinde ve de ruhsatsız! Kaynak…

Ha bir de “Bay Kemal’in” dönemin villa komşuları var! CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Haluk Koç, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Manisa Milletvekili Gürol Ergin, CHP eski Balıkesir Milletvekili Ali Kemal Deveciler. Kaynak…

Sırada hızlı ve öfkeli solculardan CHP’li Aykut Erdoğdu’nun kaçak villa olayı var!

Aslında “O bir siyasetçiden çok maraza çıkarma ve iftira atma konusunda uzman biri… Çıktığı programlarda masa kıran, bağıran, çağıran, özellikle yolsuzluk ve kaçak yapılaşma konularında mangalda kül bırakmayan solcu bir siyasi aktör.”

Dedik ya, hızlı ve öfkeli Erdoğdu, “etrafa saçtığı yalan ve iftiraları yüzünden” çok büyük paralar ödemek zorunda kalmış! “Başta Şişli Belediyesi olmak üzere CHP’li belediyelerden ‘tazminatımı ödeyemiyorum bana yardım edin’ ya da ‘hesabımı akademisyenler için kullandım’ diyerek para aldığı söyleniyor.”

Peki tazminat ödemeye para bulamayan Erdoğdu 900 binlik villayı nasıl aldı? Kaynak…

Hadi aldı diyelim… Çivi çakmanın bile yasak olduğu sit alanı olan bu villaya, kaçak bölümleri hangi halkçılık şuuruyla yaptırdı? Kaynak…

ŞİMDİ GELELİM YÜREĞİ “SOLDAN ATAN”, “EZİLENLERİN SESİ CHP’Lİ GAMZE İLGEZDİ VE KOCASI BATTAL İLGEZDİ’YE!

Şimdi vaktiyle müebbet yemiş DEV-SOL, DHKP-C Terör örgütü liderine gelelim! Ne diyeyim? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kulakları çınlasın!

Reyhanlı’da en az 50 kişinin ölümüyle sonuçlanan bombalı saldırının faili olan DHKP-C acilciler terör örgütünün eski liderlerinden Mihraç Ural’la birlikte Özer Çetin Şenyurt hakkında da yakalama kararı çıkarılmıştı. Kaynak…

“CHP’li Ataşehir Belediyesi Başkanı Battal İlgezdi’nin bacanağı olan Özer Çetin Şenyurt, terör örgütü DEV-SOL örgütü ana davasında yargılanmış ve 39 sanıkla birlikte hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı.” Kaynak… 

Şimdi CHP’li Gamze Akkuş İlgezdi’nin eniştesi olan bu şahsın… Devrim adına dağlara çıkan ve güvenlik görevlilerini katleden DHKP-C’nin yöneticilerinden Özer Çetin Şenyurt’un; Bodrum Türkbükü, Didim Akbük, Ataşehir Küçükbakkalköy, Sarıyer İstinye ve Beykoz Görele’de 2 olmak üzere toplam 6 villa ve rezidans sahibi olduğu ortaya çıktı!

Şimdi DHKP-C, cezaevlerinde yatan militanlarını “açlık grevi”, “ölüm orucu” adı altında infaz ededursun DHKP-C lideri Özer Şenyurt, 10 milyon dolar değeri olan ve denize özel koyu bulunan Bodrum Türkbükü’nde yaşıyor! Kaynak…

2009 yılına kadar Ataşehir’de müteahhitlik yapan CHP’li Battal İlgezdi, belediye başkanı seçildikten sonra bu şirketlerin müdürlük görevinin ablasının oğluna devretti. “CHP Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, belediye başkanı olmadan önce göz koyduğu bugünkü Buz Rezidansın arazisine adeta çöktü. Söz konusu arazinin hisselerini çeşitli imar oyunlarıyla tek parsel üzerinde birleştirdi ve buz Rezidansın inşaatına başladı. Arazi mülkiyeti için toplamda sadece 1 milyon 675 bin TL ödeyen İlgezdi, Buz Rezidanstaki tek bir daireyi 1 milyon TL bedelle sattı!”

CHP’li Gamze İlgezdi, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin ikinci eşidir. Bir gecekondu kızı iken Battal İlgezdi’yle evlendikten sonra birdenbire hayatı değişmiş ve rezidans kraliçesi oluvermişti!

“Battal İlgezdi’nin belediye başkanlığı koltuğuna oturduğu 2009’dan beri tüm yakınlarını emlak zengini yaptığı belirlendi. SGK emeklisi enişte Nurettin Şahin ile Gamze İlgezdi’nin babası, annesi, ablası ve eniştelerinin üzerine geçen gayrimenkuller herkesi şaşkına çevirdi.”

“CHP’li Battal İlgezdi ve eşi Gamze Akkuş İlgezdi’nin hesabına giren ve kaynağı açıklanamayan paralar ise dudak uçuklattı. İşte kaynağı açıklanamayan meblağlardan bazıları:

12 Ekim 2011: 202 Bin TL
18 Mart -6 Nisan 2009 arası: 1 Milyon 250 bin TL
21 Haziran 2011: 425 Bin dolar
15 Haziran 2011: 375 bin dolar
24 Aralık 2012: 470 Bin dolar
Kendine ait Ataşehir’de 13 lüks daire!
Kadıköy Four Winds Residence’ta 3 lüks daire!
Makam odasında 1.6 milyon TL değerinde mobilya!
Minik kızları Turnam üzerine biri villa diğeri dubleks olmak üzere 2 konut!”

İşte “Gençlerin, kadınların, ezilenlerin, ötekileştirilenlerin sesi olmak için yemin ettim! Yüreğimiz soldan atıyor!” diyerek, meclisteki yemin töreninde sol yumruğunu kaldıran Gamze İlgezdi’nin gecekondudan, rezidans kraliçeliğine uzanan sol serüveni! Kaynak…

Hani CHP’li Gamze İlgezdi “ezilenlerin sesi olacağına yemin ettim” demişti ya!  Ataşehir Belediyesi çalışanları, maaşları ödenmediği için grev yaparken, CHP’li Başkan Battal İlgezdi’nin, o tarihin parasıyla makam odasına 1 milyon 635 bin TL değerinde mobilya aldığı ortaya çıktı. İşte belgesi: Kaynak…

İşin asıl ilginç yanı CHP’li Battal İlgezdi, “İhaleye fesat karıştırarak belediyeyi tam 41 Milyon TL zarara uğrattığı halde” Ataşehir’den yeniden aday gösterilmesi!

Burada CHP’li Kılıçdaroğlu’na ve CHP kurmaylarına sorulması gereken asıl soru şu! Kılıçdaroğlu millete değil, kendine çalışan bu şaibeli Battal İlgezdi’yi neden yeniden aday gösterdi?

“İçişleri Bakanlığı müfettişleri, Battal İlgezdi’nin, kentsel dönüşüm projesi üzerinde yükselen Trendist Ataşehir adlı site kapsamında belediyeyi 82 milyon TL zarara uğrattığını belgeledi. Battal İlgezdi’nin belediyeyi zarara uğrattığı projede, CHP Milletvekili olan eşi Gamze Akkuş İlgezdi’nin kardeşinin 2, annesinin ise bir rezidans dairesi olduğu ortaya çıktı.”

CHP’li Battal İlgezdi tüm bu yasa dışı işlerin üstünü bir kısım yargı mensuplarını rüşvete boğarak örttüğü ortaya çıktı!

“Ataşehir Belediye Başkanı İlgezdi, Savcı Hayrettin A.’nın kaçak barına ruhsat, eşine de iş temin etti. Sus payı olarak eski Yargıtay hâkimi Ahmet C.T.’ye lüks daire verirken, fotoğrafçı yeğenine ise sponsor oldu.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin, belediyedeki rant ve usulsüzlük dosyalarını kapatmaları için bazı yargı mensuplarına da rüşvet verdiği ortaya çıktı. İddiaya göre İlgezdi ve belediye hakkında son 5 yılda 30 civarında suç duyurusu hakkında takipsizlik kararı veren Savcı Hayrettin A., rüşvet listesinde yer aldı. Memur suçlarına bakan savcının yeğeni tarafından işletilen Ataşehir Ardıç Sokak üzerindeki 4 katlı Wood Bar’a kaçak yapılaşma tespitine rağmen çalışma ruhsatı verildi.”

SAVCIYI RÜŞVETE BOĞDU

Sadece ruhsat vermekle kalmayan İlgezdi, dosyaların kapatılması karşılığında Hayrettin A.’yı rüşvete boğdu. İddiaya göre son model lüks bir Mercedes otomobil alındı. Savcıya tahsisli arabadan sonra, fiyatı 100 bin liranın üzerindeki sıfır kilometre Passat CC marka otomobil de hediye edildi. Maddi sıkıntı yaşamayan savcının, yakın tarihte sıfır bir BMW marka otomobil satın aldığı öğrenildi.  Kaynak…

“SKANDALLARIN KADINI!”

Tekrar olacak ama… Hani Gamze İlgezdi, mecliste sol yumruğuyla poz verip, “kadınların, ezilenlerin” sesi olmak için yemin ettim” demişti ya! Şimdi Engin Ardıç’ın 13 Ocak 2020 tarihli yazısından alıntıladığım kısmı bu gözle okuyun lütfen:

“Magazinci olsam çoktan isim takmıştım bile: ‘Skandalların kadını…’
Gamze Akkuş İlgezdi… 
Ataşehir‘in belediye reisi Battal İlgezdi‘nin eşi. Aynı zamanda CHP milletvekili.
İlgezdi ailesi İmamoğlu gibi yüksek perdeden atıp tutmuyor, sessizce iş bitiriyor.
Gamze Hanım çok solcu bir hanım. Sağ elini göğsüne bastırıp sol yumruğunu kaldırarak selam veriyor. Bir, iki, üç, daha fazla Vietnam, Ernesto’ya bin selam…
Tesadüfe bakın, Battal Bey de 
Ekrem İmamoğlu gibi solcu mu solcu bir inşaat müteahhidi… Tam 17 apartman dairesi varmış. Bunları kızının ve eşinin ‘üstüne yapmış…’ Ayrıca 30 dairenin de akrabalarının üstüne olduğu söyleniyor.
Solcu İlgezdi ailesinin malvarlığı, alçakgönüllü bir tahminle 17 milyon lira.
Gamze Hanım çok solcu olduğu için kendisine birçok yerde ayrıcalık tanınmasını istiyor. Hani, ben sıradan bir konuk değilim diyen ve zıt fikirler öne sürülmesinden hoşlanmayan demokrat İmamoğlu gibi.
Bunlar iyi ki solcu… Ya bir de sağcı olsalar ne halt edecektik?
Gamze Hanım saçını yaptırmaya gitmiş. İyi ki altmışlı yıllarda hayatta değilmiş, yoksa burjuva zevklerine sahip olmakla suçlanacaktı kendi mahallesinde…
Fakat sıra beklemek istememiş.
Eh, kocası koskoca başkan. Kendisi de koskoca saylav… Geldiği yer kamutay…
Bunlar bir yerlere başkan oldukları zaman kendilerini devlet başkanı olduk sanırlar.
Manikürcü o sırada başka bir müşteriye baktığı için Gamze Hanım sinirlenmiş. Kuaför salonunu terketmiş.
Kuaför de belediye tarafından mühürlenmiş.
Bu, Gamze Hanım’ın ‘ilk vukuatı’ değilmiş. Daha önce de kuaföre hep randevusuz gider ve hemen ilgi beklermiş. Bakmadıkları zaman olay çıkarırmış, ‘akabinde’ de dükkân mühürlenirmiş…
Gamze Hanım, ‘ülkede kadınlar ve çocuklar için yapmak istediğim çok şey var, ben insanlığa hizmet etmek istiyorum’ diyor.
Kadınlara ‘kuaförde sıra beklemenin faziletlerini’ öğreterek işe başlayabilir.
Ne yazık ki böyle şeyleri Köy Enstitüleri’nde ders olarak okutmadılar.”

Reaksiyonlarınız
 • 0
  emoji-1
  Emoji
 • 0
  emoji-2
  Emoji
 • 0
  emoji-3
  Emoji

Gazeteci, yazar, eleştirmen...

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1.396)

Popüler Yorumlar
 1. buy rocaltrol 0.25mg without prescription buy calcitriol 0.25 mg generic buy fenofibrate 160mg pills

 2. Wonderful goods from you, man. I’ve remember your stuff prior to and you’re simply too wonderful. I really like what you’ve received here, really like what you’re stating and the way through which you are saying it. You are making it entertaining and you still take care of to stay it smart. I cant wait to read far more from you. This is actually a terrific website.

Yapılan Yorumlar
 1. buy enalapril 10mg – doxazosin 2mg pill zovirax over the counter

 2. buy generic etodolac online – purchase monograph for sale pletal 100mg cost

 3. purchase etodolac online cheap – pletal 100 mg sale pletal ca

 4. 15/06/2024

  It’s awesome in favor of me to have a site, which is valuable for my experience. thanks admin daddy casino регистрация

 5. buy etodolac no prescription – order monograph 600mg generic pletal 100mg over the counter

 6. piroxicam where to buy – rivastigmine 6mg us rivastigmine 6mg canada

 7. buy piroxicam generic – exelon uk order exelon 6mg

 8. oral feldene 20 mg – purchase feldene online rivastigmine for sale

 9. brand piracetam 800mg – oral piracetam purchase sinemet pills

 10. piracetam 800mg tablet – buy levofloxacin medication order sinemet

 11. buy nootropil generic – buy secnidazole 10mg generic buy generic sinemet online

 12. 25/06/2024

  Heya i’m for the first time here. I came across this board and I find It truly useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and help others like you helped me. Гостиничные Чеки СПБ

 13. hydrea usa – buy antabuse sale purchase robaxin sale

 14. 27/06/2024

  I loved as much as you will receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get bought an edginess over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again since exactly the same nearly a lot often inside case you shield this increase. Теннис онлайн

 15. hydrea order online – order hydroxyurea generic generic robaxin 500mg

 16. buy hydroxyurea – hydrea generic buy cheap generic methocarbamol

 17. 29/06/2024

  mexico pharmacies prescription drugs: mexico pharmacy – mexican rx online

 18. 29/06/2024

  pharmacies in mexico that ship to usa
  https://cmqpharma.com/# pharmacies in mexico that ship to usa
  medication from mexico pharmacy

 19. buy depakote 250mg pill – diamox 250mg tablet brand topamax

 20. order divalproex generic – purchase aggrenox without prescription buy topiramate 200mg pills

 21. buy generic depakote 500mg – cordarone tablet topamax usa

 22. norpace order – disopyramide phosphate where to buy pill thorazine 100mg

 23. disopyramide phosphate without prescription – purchase epivir generic buy generic chlorpromazine for sale

 24. brand disopyramide phosphate – chlorpromazine cheap purchase thorazine sale

 25. 01/07/2024

  Hi! I’ve been following your website for a while now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from New Caney Tx! Just wanted to tell you keep up the excellent job! Прогнозы на футбол

 26. cyclophosphamide medication – strattera 25mg for sale buy vastarel sale

 27. order aldactone pills – buy spironolactone 25mg generic buy revia 50mg pill

 28. order spironolactone 25mg pill – epitol without prescription naltrexone for sale

 29. aldactone uk – dilantin 100mg brand revia 50mg brand

 30. cyclophosphamide order – buy antivert pills for sale purchase vastarel without prescription

 31. buy cyclophosphamide without prescription – stavudine price cheap trimetazidine sale

 32. Slot online playtech adalah penghasil slot yang telah diakui global selama 20 tahun terakhir ini, pusatnya slot playtech di isle of man dilengkapi 500 tipe permainan judi slot terbaik. game slot gacor satu ini dikenal menjadi slot pulsa berhadiah jackpot progresif tergacor, yakni buffalo blitz, wild west wilds, age of the gods, joker hot reels. Hallo slot mania Indonesia! Mainkan game slot gacor dan menangkan jackpot Maxwin di Situs judi slot online terpercaya. Nikmati kemudahan daftar dan bermain di situs slot POSTOGEL! Selaku situs judi slot online terpercaya, jitu77 memberikan beberapa informasi penting bagi para pemain baik calon member baru ataupun member yang telah bergabung. Lingkup informasi seputar situs slot online jitu77 untuk mempermudah para member dalam mengakses dan memulai bermain game slot online. Tidak dipungkiri informasi ini sering di pandang sebelah mata, tetapi sangat berguna bagi para pemain dalam mempertimbangkan memilih situs slot online Indonesia. Oleh karena hal tersebut, informasi ini wajib anda ketahui sebelum bergabung dalam situs slot online seperti :
  http://unintranpat1982.bearsfanteamshop.com/more-details
  If you love the game and you cannot wait to get your hands on more coins, you can buy them through the app. For as little as $4.99, you can claim and enjoy using 10 million coins. Visit us daily to get Scatter Slots free coins and please recommend your friends to get 2021 bonus cards by following us. We are specially known for Play now and become as famous as Indiana Jones. Hit huge wins and become a star of your own TV Show! Go on a breathtaking journey with Pirates in the sea and real Cowboys in Wild West.Various slot games to choose from and tons of bonus features. Just spin the lucky reels and Win Big.Our game is the most exciting online social casino providing unlimited Free entertainment and bright emotions. Download now the MOD APK of Infinity Slots: Play Vegas Slots Machine for free for free, only at sbenny!

 33. 05/07/2024

  Автомойка под ключ – простой путь к своему бизнесу. Получите современное, энергоэффективное и привлекательное для клиентов предприятие. строительство автомоек под ключ

 34. order cyclobenzaprine online cheap – buy generic zyprexa buy enalapril generic

 35. order flexeril 15mg online – purchase prasugrel generic vasotec drug

 36. buy cheap cyclobenzaprine – donepezil buy online buy vasotec online cheap

 37. buy zofran without a prescription – oxytrol drug buy generic ropinirole for sale

 38. zofran over the counter – cheap procyclidine sale oral ropinirole 1mg

 39. generic ondansetron – procyclidine price buy requip pill

 40. purchase ascorbic acid pills – bromhexine price order prochlorperazine for sale

 41. ascorbic acid 500mg over the counter – cheap ciloxan ophthalmic solution online cheap compro tablets

 42. brand ascorbic acid – ferrous 100mg brand compro where to buy

 43. 09/07/2024

  You ought to take part in a contest for one of the best blogs on the web. I will recommend this site! Прогнозы на футбол

 44. buy cheap durex gel – latanoprost tubes purchase latanoprost generic

 45. order durex gel online – buy durex gel cheap zovirax online order

 46. durex gel online order – purchase latanoprost generic buy latanoprost paypal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir