1. Anasayfa
 2. Güncel Siyaset

ABD VE AB’nin Hedefindeki Komutanlar, FETÖ’nün de Hedefinde!

ABD VE AB’nin Hedefindeki Komutanlar, FETÖ’nün de Hedefinde!
525

Mehtap Yılmaz

Alçaklara Fırsat Vermeyin MSB Bakanı Hulusi Akar ve Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler!

Hiç zorunuza gitmesin!

Bin kere yazdım, sinsi FETÖ’cülerin inadına milyon kere daha yazmayı sürdüreceğim!

Madem TSK’daki kripto FETÖ’cüler bu kahraman askerler hakkında sinsi kulisler, F tipi faaliyetler yürütüyorlar… Bizim elimiz de armut toplamayacak tabii ki!

Ben de o gece Zekai Komutan’ın emriyle “Semih Terzi FETÖ’cüsünün” alnının ortasına sıkılan kurşunu, bu sinsi F tipi lobicilerin gözüne sokmaya devam edeceğim!

Tümg. Zekai Aksakallı 15 Temmuz gecesi verdiği emir ile darbenin seyrini milletten yana çeviren adamdı! 15 Temmuz darbe gecesini şöyle anlatıyor:”Başçavuş Ömer Halisdemir’i aradım, Ömer benim koruma astsubayımdı. Ömer’e, ‘Sana, vatanımız ve milletimiz adına tarihi bir görev veriyorum. Tuğgeneral Semih Terzi vatan hainidir, isyancıdır. Onu, karargâha girmeden öldür! Bunun sonunda şehadet var. Biliyorsun seninle 20 yıllık beraberliğimiz var. Hakkını helal et’ dedim.
Ömer Halis Demir ise hiç tereddüt etmeden, ‘Başüstüne komutanım, hakkım helal olsun’ dedi.”

…ve Ömer, tetiği çekti! Tuğgeneral Semih Terzi’yi tek kurşunla gebertti!

CIA iti, FETÖ haşhaşisi Semih Terzi bir kurşunla telef edilirken, Ömer Halis Demir 30 kurşunla ancak şehit edilebildi. İşte CIA itleri ile adam gibi adam arasındaki bu fark bile bazı hakikatlerin altını çiziyor bence…

İşte Ömer Halis Demir’in vurulma anı…

Tetiği emre itaat ederek çeken Ömer Halis Demir’di ama emri veren kahraman Tuğgeneral Zekai Aksakallı idi.

Tuğg. Zekai Aksakallı, 15 Temmuz’da Özel Kuvvetler Komutanlığının darbe girişiminde bulunanların eline geçmesini önlemiştir!

15 Temmuz gecesiydi… Zekai Aksakallı evinden eşiyle beraber çıkarken, FETÖ darbecileri tarafından sıkıştırıldı. Çıkan çatışmada kurtuldular ama eşi sağ kolundan yaralanarak gazi oldu.

Buna rağmen Aksakallı, “Eşkıyalar başarılı olamayacaklar” diyerek Özel Kuvvetler Komutanlığını savunmak için güvendiği adamlarını çağırdı. Araçlarla yanına ulaşmaya çalışan ekibi, FETÖ darbecilerinin kullandığı Kobra helikopterleri tarafından saldırıya uğradı. Korumaları yaralanarak gazi oldu. Hatta bu hain saldırıda bir koruma subayının ayakları koptu.

15 Temmuz gecesi, Özel Kuvvetler Komutanlığı’nın bütün birimleri Suriye ve Irak’ta bulunuyordu. Ne yazık ki Ankara’da çok az sayıda personel vardı. Astsubayların yanında ise yalnızca beylik tabancaları… Bu yüzden Zekai Aksakallı’nın koordine etmesiyle güvendikleri birimlerden uzun namlulu silah ve mühimmat aldılar.

Karargâhı FETÖ itlerinden geri almak için harekete geçtiler. Yaralılar vermelerine rağmen Özel Kuvvetler Komutanlığı’nı darbecilerden geri almayı başardılar! Elhamdulillah, bu sayede darbe akamete uğradı!

Darbe sonrası…

“28 Temmuz 2016 tarihinde yapılan Yüksek Askerî Şûra toplantısında 15 Temmuz FETÖ darbesi sırasında gösterdiği olağanüstü mücadeleden dolayı Korgeneral rütbesine terfi ettirildi.”

Fırat Kalkanı Operasyonu’nun komutanlığını yaptı. 20 Ağustos 2017 tarihinde 2. Kolordu komutanı olarak atandı.

ORDU İÇERİSİNDEKİ KTİPTO FETÖ’CÜ HAİNLERİN HEDEFİNDE OLAN İSİMLERDEN BİRİ DE TÜM AMİRAL CİHAT YAYCI!

15 Temmuz FETÖ darbe girişimi sonrası, TSK’da FETÖ ile mücadelede ünlenmiş bir isimdi. Uygulamaya soktuğu 70 ana, 280 alt kriterden oluşan FETÖMETRE kriterleriyle, TSK’ya sızmış binlerce FETÖ hainini (içlik koklayıcısını) deşifre etti.

“Mavi Vatan” kavramıyla Akdeniz’i Türkiye’nin gündemine taşıdı.

“‘Mavi Vatan’ kavramının da fikir babasıydı. Cihat Yaycı aynı zamanda Libya diplomatik zaferinin arkasındaki kahramandı… Bunun için çeşitli makaleler, kitaplar yazdı.

Cihat Yaycı, TSK’daki FETÖ mensuplarını deşifre etmede en etkili yöntem olan “FETÖmetre’yi TSK’nın değişik birimlerinde, okullarda hatta sivil bürokraside, yargıda gerçekleştirdiği çeşitli toplantılarla anlattı. Bu yüzden FETÖ mensubu kimi kripto TSK mensuplarının hedefi haline geldi.”

Neden?

Çünkü yazdıkları, sınır ötesinde PKK’ya binlerce tır dolusu, kargo uçakları dolusu silah gönderen ABD’nin zoruna gitti!

Türkiye-Libya anlaşmasındaki etkin rolü, zaten bundan rahatsız olduğunu belirten, Avrupa Birliği ülkeleri ve ABD’yi rahatsız etti!

FETÖ’cü kriptolar hemen lobi faaliyetlerine başladılar! Cihat Yaycı’yı itibarsızlaştırmak, gözden düşürmek için ellerinden gelen bütün adi, aşağılık F Tipi yöntemleri kullandılar.

Adamına göre iftira kampanyası başlattılar…

Görüştükleri kişinin meşrebine göre Yaycı’yı fişlemeye başladılar; kimine “yandaş, AKP’li, Muhafazakâr” kimine de “Ulusalcı, Ergenekoncu” diye yaftaladılar!

CIA-FETÖ’nün hedefe koyduğu bir asker de “Afrin kahramanı olarak adlandırılan ve İkinci Ordu Komutanlığı’na atanan Orgeneral İsmail Metin Temel’dir! Ortadoğu’nun tepesine çöken AB Ülkeleri ve Amerika, Afrin Aslanı İsmail Metin Temel’i de hedefe koydu! Şimdi FETÖ’cülerin yürüttüğü çukur lobicilik faaliyetleri sonucu Genelkurmay Denetleme ve Değerlendirme Başkanlığı’na getirildiği” söyleniyor.

***

15 Temmuz gecesi Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ın boynundaki palaska izlerini gözlerimle gördüm! FETÖ’cü alçakların,15 Temmuz gecesi şimdiki Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler’in elini kolunu nasıl bağladıklarını, sabaha kadar nasıl işkence ettiklerini kendisinden dinledim. Gaziantep havalimanında hala şiddetli ağrılar çekiyordu.

Eğer o gecenin kamera kayıtları ortaya çıkmasaydı, içimizdeki FETÖ beslemeleri, neredeyse Hulusi Akar’ın da Yaşar Gülerin de başını yiyeceklerdi! O gece sosyal medyada bu iki komutanı da “hain” diye fişleyen kişileri çok iyi biliyoruz! O kişileri meşhur edenin de Ergenekon dosyası ile vatansever askerleri tasfiye eden FETÖ olduğunu bildiğimiz gibi…

Çünkü eğer Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, FETÖ’cülerin dayatmasına boyun eğseydi şimdi vatanımız, darbeci FETÖ’cüleri kanatları altında besleyen CIA’nın kontrolündeydi, yani bağımsızlığını kaybetmişti!

Genelkurmay Başkanı’nı Yaşar Güler’i hangi rütbeli askere sorsanız, “baba adamdır” der. Gerçekten de son derece babacan tavırlı, tam da görevine layık bir ordu mensubu olduğuna inanıyorum. Bu sevgiyi yok etmek için bana yönelik bin FETÖ operasyonu yapsalar da Vallahi içimdeki bu sevgiyi yok edemeyecekler! Onların çirkef entrikalarına rağmen 15 Temmuz Gazisi Hulusi Akar’ı da Yaşar Güler’i de çok seviyorum.

Neden mi?

Söyleyeyim…

15 Temmuz’dan bir ay önce benim ve ailem hakkında “Az kaldı, yakında ailece elleri kelepçeli olarak Silivri’de göreceksiniz bunları” diyorlardı!

Devletin istihbaratları var. Kimlerin bu iddialarla bizi tehdit ettiğini sorsalar, öğrenebilirler. İşte ailecek buradayız! Sorsunlar, hangi Ergenekon kumpasçılarının tehdit ve şantajlarına maruz kaldığımızı söyleyelim!

Hayatımda en çok değer verdiğim şey vefadır!

Ben, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’a 15 Temmuz’da CIA-FETÖ’ye karşı aslanlar gibi direndiği için minnet duyuyor, borçlu hissediyorum.

Ben, Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler’e 15 Temmuz’da CIA-FETÖ alçaklarının işkencelerine rağmen aslanlar gibi dik durduğu için minnet duyuyor, borçlu hissediyorum!

Milli bağımsızlığımız için mücadele eden ordu mensuplarının hepsine bu kahramanların şahsında teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Eğer şu anda huzur içinde bir lokma ekmek yiyorsak Allah’tan sonra bu yiğit ordu mensuplarının darbecilere karşı dik durmaları, mücadele etmeleri sayesindedir!

Reaksiyonlarınız
 • 0
  emoji-1
  Emoji
 • 0
  emoji-2
  Emoji
 • 0
  emoji-3
  Emoji

Gazeteci, yazar, eleştirmen...

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (525)

Popüler Yorumlar
 1. order allopurinol 300mg rosuvastatin us buy crestor 10mg for sale

 2. atorvastatin 20mg oral order atorvastatin 80mg generic amlodipine 10mg price

Yapılan Yorumlar
 1. oral etodolac 600 mg – buy cilostazol 100 mg generic purchase cilostazol online

 2. order piroxicam online cheap – feldene brand order exelon 3mg for sale

 3. purchase piroxicam online cheap – purchase piroxicam pills rivastigmine 3mg canada

 4. geinoutime.com
  Fang Jifan은 미소를 지으며 말했습니다. “내 목사들이 입지 않는다고 누가 말했습니까?”

 5. buy piracetam pills for sale – order levofloxacin 250mg generic cheap sinemet 10mg

 6. purchase nootropil online – cost praziquantel 600mg buy sinemet pill

 7. purchase hydrea without prescription – how to buy hydroxyurea robaxin cheap

 8. order hydroxyurea – ethionamide online order buy cheap methocarbamol

 9. generic depakote 500mg – buy topiramate 100mg generic buy topamax pills for sale

 10. divalproex online order – mefloquine over the counter order topiramate for sale

 11. 슬롯 게임
  Tatars는 여전히 칼을 휘두르고 말을 타고 질주하고 있었지만 이것을 알지 못했습니다.

 12. buy generic norpace online – buy norpace without prescription purchase chlorpromazine sale

 13. cheap disopyramide phosphate pill – order chlorpromazine generic thorazine pill

 14. purchase cyclophosphamide generic – order strattera online cheap buy generic vastarel

 15. aldactone 25mg for sale – buy prothiaden online cheap revia drug

 16. buy spironolactone 100mg generic – dosulepin for sale online order revia 50 mg pills

 17. purchase cyclophosphamide pill – buy atomoxetine paypal trimetazidine price

 18. purchase flexeril pills – vasotec order vasotec medication

 19. how to buy flexeril – purchase primaquine without prescription order vasotec 5mg generic

 20. buy ondansetron pills for sale – purchase procyclidine pill purchase requip generic

 21. buy zofran 4mg generic – buy tolterodine 2mg without prescription requip medication

 22. buy ascorbic acid without a prescription – where to buy ferrous sulfate without a prescription buy compro pills

 23. generic ascorbic acid – buy cheap generic ciprodex ophthalmic solution prochlorperazine canada

 24. purchase durex gel – buy durex gel online cheap order xalatan without prescription

 25. order durex gel for sale – durex condoms online purchase order generic latanoprost

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir